Trace (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Development
eu: Garapena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: File
eu: Fitxategi

en: None
eu: Bat ere ez

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Idatzi orriaren Drupaleko helbide bat lerro bakoitzeko. '*' karakterea erabil dezakezu edozeren ordezko gisa. Esate baterako %blog blogen orrirako eta %blog-wildcard edozein blog pertsonalerako.

en: Notices
eu: Oharpenak / Gertakariak
