Trace (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: File
gl: Ficheiro

en: None
gl: Ningún

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Insira unha páxina por liña como rutas de Drupal. O carácter '*' é un comodín. Rutas de exemplo son %blog para a páxina de blogue e %blog-wildcard para cada páxina de blogue persoal. %front é a páxina principal.

en: Error handling
gl: Erro de xestión

en: Database queries
gl: Consultas á base de datos

en: Other queries
gl: Outras buscas
