Trace (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Development
gu: વિકાસ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ
