Trace (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր
