Trace (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Development
jv: Pangembangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: File
jv: Berkas

en: None
jv: Nihil

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan
