Trace (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Syslog
kn: ಸಿಸ್ಲೋಗ್ Syslog

en: Trace
kn: ಜಾಡು(Trace)
