Trace (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: None
lt: Joks

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Other queries
lt: Kitos užklausos
