Trace (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Development
lv: Izstrāde

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: File
lv: Fails

en: None
lv: Nav

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi
