Trace (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Syslog
ml: സിസ്‌ലോഗ്
