Trace (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File
mn: Файл

en: None
mn: Байхгүй

en: Syslog
mn: Системийн тэмдэглэл
