Trace (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: File
my: ဖိုင်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ
