Trace (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Development
oc: Desvolopament

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: None
oc: Pas cap

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Sasissètz una pagina per linha jos la forma de camins Drupal. Lo caractèr '*' es un joker. Sasissètz per exemple %blog per la pagina dels blogs e %blog-wildcard per cada blog personal. %front es la pagina d'acuèlh.

en: Other queries
oc: Autras requèstas
