Trace (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Development
os: Райрæзт

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: File
os: Файл

en: None
os: Нæйы
