Trace (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Development
sk: Vývoj

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: File
sk: Súbor

en: None
sk: Žiadne

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: Database queries
sk: Databázové dotazy

en: Other queries
sk: Ostatné dotazy
