Trace (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Development
sv: Utveckling

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: File
sv: Fil

en: None
sv: Ingen

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Ange en sida per rad i form av Drupalsökvägar. Jokertecken är "*". Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan och %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Error handling
sv: Felhantering

en: Trace PHP errors
sv: Spåra PHP fel

en: Other queries
sv: Andra frågor
