Trace (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: File
ta: கோப்பு

en: None
ta: இல்லை

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Syslog
ta: கட்டமைவுவிபரம்

en: Other queries
ta: மற்ற கேள்விகள்
