Trace (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق
