Trace (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Development
is: Þróun

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: File
is: Skrá

en: None
is: Engin

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar
