Trace (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: File
ka: ფაილი

en: None
ka: არცერთი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები
