Track (6.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Submit
af: Stuur

en: File
af: Lêer

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Location
af: Ligging

en: Profile
af: Profiel

en: by
af: deur
