Track (6.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إضافة

en: File
ar: ملف

en: Name
ar: الاسم

en: Preview
ar: عاين

en: Length
ar: الطول

en: Teaser
ar: موجز

en: Location
ar: الموضع

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Track
ar: التتبع

en: by
ar: كتبه

en: Loading
ar: تحميل
