Track (6.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Submit
ast: Unviar

en: File
ast: Ficheru

en: Name
ast: Nome

en: Preview
ast: Entever

en: Location
ast: Llugar

en: Profile
ast: Perfil

en: Track
ast: Rastrexar
