Track (6.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Основен текст

en: Submit
bg: Запис

en: File
bg: Файл

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Преглед

en: Length
bg: Времетраене

en: Location
bg: Местоположение

en: Profile
bg: Профил

en: Track
bg: История

en: by
bg: от
