Track (6.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: File
bn: ফাইল

en: Name
bn: নাম

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Location
bn: অবস্থান

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Loading
bn: লোড হচ্ছে
