Track (6.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Location
bs: Lokacija

en: Profile
bs: Profil

en: Track
bs: Prati

en: by
bs: od
