Track (6.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Submit
ca: Envia

en: File
ca: Fitxer

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Length
ca: Llargada

en: Teaser
ca: Resum

en: Location
ca: Localització

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Profile
ca: Perfil

en: Map
ca: Mapa

en: Track
ca: Seguiment

en: Charts
ca: Gràfiques

en: by
ca: per

en: Loading
ca: Carregant
