Track (6.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Submit
cs: Uložit

en: File
cs: Soubor

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Length
cs: Délka

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Location
cs: Místo

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Profile
cs: Profily

en: Track
cs: Sledovat

en: Charts
cs: Grafy

en: by
cs: od

en: Loading
cs: Načítání
