Track (6.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: File
cy: Ffeil

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Location
cy: Lleoliad

en: Profile
cy: Proffil

en: Track
cy: Dilyn

en: by
cy: drwy
