Track (6.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Submit
da: Indsend

en: File
da: Fil

en: Name
da: Navn

en: Preview
da: Gennemse

en: Length
da: Længde

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Location
da: Lokation

en: Profile
da: Profil

en: Map
da: Knyt

en: Track
da: Følg

en: by
da: af

en: Loading
da: Indlæser
