Track (6.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Submit
de: Speichern/Absenden

en: File
de: Datei

en: Preview
de: Vorschau

en: Length
de: Länge

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Location
de: Standort

en: Profile
de: Profil

en: Track
de: Beiträge

en: Charts
de: Diagramme

en: by
de: von

en: Distance
de: Entfernung

en: Loading
de: Laden

en: Flat
de: einfache Liste (flach)

en: More details
de: Weitere Details
