Track (6.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Track
dz: རྗེས་ལམ་

en: by
dz: གིས།
