Track (6.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: File
el: Αρχείο

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Length
el: Διάρκεια

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Location
el: Θέση

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Profile
el: Προφίλ

en: Track
el: Ανίχνευση

en: by
el: από

en: Loading
el: Φόρτωση
