Track (6.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Location
eo: Loko

en: Profile
eo: Profilo

en: Track
eo: Atentadu

en: by
eo: de
