Track (6.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Submit
et: Saada

en: File
et: Fail

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Length
et: Pikkus

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Location
et: Asukoht

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Profile
et: Profiil

en: Track
et: Jälgi

en: by
et: postitas

en: Loading
et: Laadimine
