Track (6.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Testua

en: Submit
eu: Bidali

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Profile
eu: Profila

en: Track
eu: Aztarna

en: by
eu: nork egina:
