Track (6.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Submit
fa: ارسال

en: File
fa: فایل

en: Name
fa: نام

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Teaser
fa: تیزر

en: Location
fa: مکان

en: Track
fa: پیگیری

en: by
fa: توسط
