Track (6.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Submit
fi: Lähetä

en: File
fi: Tiedosto

en: Name
fi: Nimi

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Length
fi: Pituus

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Location
fi: Sijainti

en: Downloads
fi: Lataukset

en: Profile
fi: Profiili

en: Track
fi: Seuranta

en: by
fi: Kirjoittanut

en: Loading
fi: Lataa
