Track (6.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Name
fil: Pangalan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Track
fil: Subaybayan

en: by
fil: ni
