Track (6.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Submit
fr: Soumettre

en: File
fr: Fichier

en: Name
fr: Nom

en: Preview
fr: Aperçu

en: Length
fr: Longueur

en: Teaser
fr: Accroche

en: Location
fr: Emplacement

en: Downloads
fr: Téléchargements

en: Profile
fr: Profil

en: Map
fr: Carte

en: Track
fr: Suivi

en: Charts
fr: Histogrammes

en: by
fr: par

en: Loading
fr: En cours de chargement
