Track (6.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Submit
gl: Enviar

en: File
gl: Ficheiro

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Length
gl: Lonxitude

en: Teaser
gl: Resumo

en: Location
gl: Localización

en: Profile
gl: Perfil

en: Track
gl: Seguimento

en: by
gl: por
