Track (6.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Submit
he: הגש

en: File
he: קובץ

en: Name
he: שם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Length
he: אורך

en: Teaser
he: תקציר

en: Location
he: מיקום

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Map
he: מפה

en: Track
he: מעקב

en: by
he: ע"י
