Track (6.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: Body
hr: Sadržaj

en: Submit
hr: Pošalji

en: File
hr: Datoteka

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Location
hr: Lokacija

en: Profile
hr: Profil

en: Track
hr: Prati

en: by
hr: od

en: Loading
hr: Učitavam
