Track (6.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Submit
hu: Beküldés

en: File
hu: Fájl

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Length
hu: Hossz

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Location
hu: Helyszín

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Profile
hu: Profil

en: Map
hu: Térkép

en: Track
hu: Követés

en: Charts
hu: Grafikonok

en: by
hu: -

en: Loading
hu: Betöltés
