Track (6.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Submit
id: Kirim

en: Name
id: Nama

en: Preview
id: Tinjauan

en: Location
id: Lokasi

en: Profile
id: Profil

en: Track
id: Telusuri

en: by
id: oleh
