Track (6.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Submit
ja: 送信

en: File
ja: ファイル

en: Name
ja: 名前

en: Preview
ja: プレビュー

en: Length
ja: 長さ

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Location
ja: 場所

en: Downloads
ja: ダウンロード

en: Profile
ja: プロフィール

en: Track
ja: 履歴

en: Charts
ja: チャート

en: by
ja: 投稿者

en: Distance
ja: 距離

en: Loading
ja: 読み込み中
