Track (6.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Pratinjau

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Location
jv: Lokasi

en: Profile
jv: Profil
