Track (6.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Submit
kk: Жіберу

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Location
kk: Орналасуы

en: Profile
kk: Профиль

en: Track
kk: трек

en: by
kk: кұрылған
