Track (6.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: File
km: ឯកសារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Location
km: ទីតាំង

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Track
km: តាមដាន​

en: by
km: តាម​​
