Track (6.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Length
kn: ಉದ್ದ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Track
kn: ಹಾಡು

en: by
kn: ಇಂದ

en: Loading
kn: ಲೋಡ್ ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Flat
kn: ಚಪ್ಪಟೆ

en: Intensity
kn: ಪ್ರಖರತೆ
