Track (6.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Submit
ku: بنێرە

en: File
ku: پەڕگە

en: Name
ku: ناو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Location
ku: شوێن

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Track
ku: شوێن پێ هەڵگرتن

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: Loading
ku: ئامادەکردن
